Proč si pořídit správce hesel

Používání správce hesel výrazně zvyšuje bezpečnost vašich dat, můžete totiž ke každé službě používat unikání silné heslo, aniž byste si je všechny museli pamatovat. Jedním z nejlepších správců hesel je Sticky Password, který vyvinuli v české společnosti Lamantine Software.


Nejčastější používané heslo by uhodl každý

Nejčastější heslo je 123456

Víte, jaké je nejčastěji používané heslo? Překvapivě je to 123456. Možná nevíte, že takové heslo uhádne průměrný robot za kratší dobu, než mrknete okem. Také byste měli vědět, že podle jedné statistiky uživatelé používají z 86 procent hesla, která se vyskytují v nějaké databázi známých hesel (tj. v databázi, kterou někdo někomu ukradl).


Jak by mělo vypadat ideální heslo

Jak by mělo vypadat silné heslo

Délka hesla by měla být minimálně 8 znaků, ideálně 12 a víc. Mělo by být použito malých i velkých písmen, číslovek i speciálních znaků (-,+,/ apod.), ideálně náhodně poskládaných – minimálně by se nemělo jednat o kombinaci slova malými nebo velkými písmeny a nebo s prvním velkým písmenem v kombinaci s číslovou. Slova v kombinaci s číslovkou se totiž dají poměrně snadno uhádnout slovníkovým útokem.


Zapomeňte všechna svoje hesla a pamatujte si jen jedno

Nikdy nikomu neříkejte hesloPhoto by Kristina Flour on Unsplash

V ideálním případě by měl mít člověk pro každou službu jedinečné, silné heslo. Tak to ale nikdy není. Lidé totiž nejsou stavěni na to, aby si pro každou službu zřídili jedinečné silné heslo. Zvláště, když jsou nuceni, aby si po nějaké době heslo měnili. Díky správci hesel Sticky Password si můžete zvolit jedno silné, hlavní heslo, pomocí kterého budete mít přístup ke všem ostatním heslům, které používáte. Ty ale můžete zapomenout, už je nebudete potřebovat.


Správce generuje pro každou službu unikátní složité heslo

Správce generuje silná hesla

Tak totiž správce hesel funguje – vygenerujete si pro každou službu unikátní a velmi silné heslo (správce hesel obsahuje generátor silných hesel), které prakticky nejde prolomit. A ke všem těmto heslům budete mít přístup přes jedno hlavní heslo.


Sdílení hesel funguje na počítači na telefonu, vše je důkladně šifrováno

Všechna hesla jsou uložená v cloudu a silně šifrována (AES-256). Synchronizují se napříč všem zařízeními, které používáte. Vaše hesla budou tedy dostupná kdekoliv budete mít správce hesel nainstalovaný. K dispozici je samozřejmě i dvoufaktorová autentizace.


Automaticky vás přihlásí a chrání proti phishingu

Další zajímavou funkcí správce hesel je automatické přihlašování do služeb, které pravidelně využíváte. Rozezná vaše oblíbené stránky a automaticky vás přihlásí.

Nemusíte se obávat falešných stránek, které se snaží mást podobným vzhledem a podobnými phishingovými triky. Sticky password pozná, že se jedná o podvod, stejně tak dokáže zastavit jakékoliv utajené přesměrování.


Pořiďte si doživotní licenci správce hesel jen za 690 Kč

Používání správce je velmi jednoduchým a bezpečným způsobem jak nakládat s hesly a zároveň jak se snadno přihlašovat ke všem webovým službám i když si pamatujete jen jedno heslo a to napříč různými platformami (na počítači, v telefonu se systémem Android i iOS, tabletu apod.). Jen do 31.8.2021 si u nás můžete pořídit doživotní licenci správce hesel Sticky Password se slevou 85%!


Špičkový správce hesel Sticky Password

Licence na 1 rok vám umožní využívat placené funkce 1 rok, doživotní licence vám umožní používat placené funkce napořád.

Sticky Password Premium, 1 uživatel, doživotní licence

Nebyl vybrán žádný obrázek
Výkonný správce hesel od českého výrobce. Svoje hesla už si nemusíte pamatovat.
Více informací

Sticky Password Premium, 1 uživatel, licence na 1 rok

Nebyl vybrán žádný obrázek
Výkonný správce hesel od českého výrobce. Svoje hesla už si nemusíte pamatovat.
Více informací

Co o nás říkají zákazníci

“  Obchod je dobrý a vyhovujemi.   „

Zákazník, 19. 04. 2024
“  Velká vstřícnost a ochota.   „

Zákazník, 12. 01. 2022
“  Přehlednost, ceny, ochota jednání   „

Zákazník, 07. 10. 2021