ESET se stal partnerem Borussia Dortmund

Výrobce vynikajících antivirů s rekordním počtem ocenění ESET, se stal champion partnerem německého fotbalového klubu Borussia Dortmund (BVB), tématem partnerství je bezpečnost při fandění.

Spolupráce je domluvená na následující tři rok a Richard Marko, šéf ESETu ji popsal takto: "Borussia Dortmund je jedním z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších evropských fotbalových klubů. Stejně jako klub BVB i ESET si velmi váží svých fanoušků. Proto je pro nás sponzorování Borussie ideální prostor, kde se setkat s nadšenými lidmi, kteří si chtějí užít skvělý fotbal, ať už naživo nebo doma při sledování online.“

Dle Hans-Jochaima Watzke, šéfa klubu Borussia Dortmund: "ESET a Borussia Dortmund spojuje jejich mezinárodní přesah. Potkávají se dvě společnosti, které se těší oblibě a jsou ve svém oboru respektované jako špičky. ESET vyznává stejné hodnoty jako BVB: spolehlivost, vášeň, odvahu a čestnost. Od počátečních jednáních jsme si mohli důvěřovat. Těší nás, že se ESET stal jedním z našich Champion partnerů."

Fanoušci kvalitního fotbalut se mohou těšit na řadu online i offline aktivit, které se týkají kybernetické bezpečnosti a fotbalu. Poprvé se ESET mezi partnery objeví již 17. srpna 2019 na zápase proti Augsburgu.

Borussia Dortmund je osminásobným vítězem Bundesligy, ESET chrání svými produkty více než 100 milionů zákazníků.

Co o nás říkají zákazníci

“  Obchod je dobrý a vyhovujemi.   „

Zákazník, 19. 04. 2024
“  Velká vstřícnost a ochota.   „

Zákazník, 12. 01. 2022
“  Přehlednost, ceny, ochota jednání   „

Zákazník, 07. 10. 2021