Reklamační řád

 1. Prodávající poskytuje záruku na zboží v rozsahu obecně platných právních předpisů.
 2. Reklamaci je možné uplatnit u kontaktní osoby: Mgr. Tomáš Paulík, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 3. U zboží dodávaného fyzicky (krabicové verze), se záruka vztahuje výhradně na fyzickou integritu médií, případně na fyzické vady uživatelské dokumentace.
 4. Rozbalením zboží nebo obdržením licenčních klíčů emailem, se kupující stává oprávněným licenčním uživatelem produktu a software již nelze vrátit prodávajícímu.
 5. Nároky z odpovědnosti za vady se nevztahují na vady způsobené:
  • neodborným použitím,
  • mechanickým poškozením nebo opotřebením,
  • živelnými pohromami.
 6. Reklamované zboží musí být doručeno prodávajícímu do sidla firmy (V. Rabase 402/10, 370 10 České Budějovice) spolu s písemnou specifikací vad a kopií daňového dokladu.
 7. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně bez zbytečného odkladu.
 8. Při neoprávněné reklamaci (pokud nebude zjištěna oznámená vada, nebo jestliže půjde o závadu nespadající do záruky) může prodávající požadovat úhradu nákladů vzniklých při zjišťování závady (např. testování, odeslání do zahraničí).
 9. E-shop Antimalware.cz nenese odpovědnost za případné vady prodávaného software či poškození systému v důsledku jejich instalace a používání.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 1. Odstoupení od smlouvy se řídí zákonem č. 367/2000 Sb.
 2. Zákazník má v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 Občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.
 3. Zboží musí být nepoškozené, v původním obalu, pokud je zboží zabaleno ve zvláštním obalu, s kompletním příslušenstvím, se kterým bylo dodáno, se všemi dokumenty, které mu byly spolu s ním odeslány (záruční list, manuál, apod.), vráceno v termínu stanoveném zákonem.
 4. Omezení práva na odstoupení od smlouvy platí v případě, kdy prodávající zboží sám registruje přímo pro konkrétního zákazníka a nemůže ho prodat nikomu dalšímu.
 5. Při odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího nebo prodávajícího bude prodávající kupujícího neprodleně kontaktovat a dohodne s ním způsob vrácení peněz.
 6. Pokud již došlo kupujícím k uhrazení částky a vznikl mu nárok na odstoupení od smlouvy, prodávající zašle na adresu kupujícího dobropis, který kupující potvrdí a zašle zpět prodávajícímu. Na základě přijetí dobropisu od zákazníka, prodávající provede vrácení peněz ponížené o náklady, která prodávajícímu vznikly v souvislosti s dodáním zboží.
 7. U vybraných produktů garantují výrobci vrácení peněz při nespokojenosti do 30 dnů od nákupu. Platí jen pro zboží, které má tuto skutečnost obsaženu v popisu.
 8. Pokud má kupující z jakéhokoliv důvodu u vybraných produktů zájem odstoupit od kupní smlouvy, zašle do 30ti dnů od zakoupení produktů písemné prohlášení o této skutečnosti, a licenční klíč, který při zakoupení získal. Prodávající zašle na adresu kupujícího dobropis, který kupující potvrdí a zašle zpět prodávajícímu. Na základě přijetí dobropisu od zákazníka, prodávající provede vrácení peněz ponížené o náklady, která prodávajícímu vznikly v souvislosti s dodáním + 100 Kč manipulační poplatek.

Co o nás říkají zákazníci

“  Obchod je dobrý a vyhovujemi.   „

Zákazník, 19. 04. 2024
“  Velká vstřícnost a ochota.   „

Zákazník, 12. 01. 2022
“  Přehlednost, ceny, ochota jednání   „

Zákazník, 07. 10. 2021