Způsoby platby

1. Platba předem převodem na účet

Platba proběhne na základě údajů z emailu (shrnutí objednávky), který odejde k zákazníkovi po potvrzení objednávky. Po připsání platby na účet odešleme zákazníkovi zakoupené zboží a daňový doklad. Na platbu předem převodem na účet poskytujeme slevu ve výši 2% z celkové objednávky až do maximální výše 500,00 Kč.

2. Platba na fakturu

Platba proběhne na základě faktury se splatností do 10 dnů, kterou Vám zašleme po přijetí objednávky, vy nám ji pohodlně uhradíte z domova. Platbu na fakturu poskytujeme u objednávek do výše 10.000 Kč bez DPH.

3. Platební modul PayPal

PayPal PayPal je jednoduchý a bezpečný systém pro elektronické platby. Umožňuje platit kreditními kartami bez poskytnutí citlivých údajů obchodníkovi.

4. Platba bankovní kartou

Zaplaťte pohodlně ze svého domova platební kartou. Přijímáme karty VISA a MasterCard.

Platba dobírkou je od 23.2.2015 zrušena!

Vzhledem k tomu, že prodáváme výhradně elektronické licence, se nám zdá zbytečné tento druh dopravy a platby používat a dle našeho mínění ji dostatečně nahrazuje platba na fakturu se splatností 10 dnů. Své názory na tuto změnu nám můžete dát vědět na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Co o nás říkají zákazníci

“  Obchod je dobrý a vyhovujemi.   „

Zákazník, 19. 04. 2024
“  Velká vstřícnost a ochota.   „

Zákazník, 12. 01. 2022
“  Přehlednost, ceny, ochota jednání   „

Zákazník, 07. 10. 2021