O nás

E-shop s nejlepšími antiviry, antispamy a firewally

Specializovaný e-shop pro zabezpečení počítačů a sítí

E-shop Antimalware.cz je specializovaným internetovým obchodem s antiviry, antispamy, firewally a dalšími utilitami pro správu a zabezpečení počítače (včetně ochrany před spamy). Již od roku 2006 působíme na českém trhu a svým zákazníkům dodáváme nejlepší produkty nejlepších světových výrobců a poskytujeme kvalitní služby v oblasti poradenství a správy sítí. Právě proto, že nejsme jen prostí prodejci, umíme vybrat skutečně kvalitní produkty a poskytovat kvalifikovanou technickou podporu. Zároveň jsme kvůli dlouhodobým a nadstandardním vztahům s našimi dodavateli schopni dodat produkty za vynikající ceny.

Dodáváme řešení pro malé a střední společností

Pro firmy jsme schopni poskytnout nadstandardní multilicenční ceny, jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout nejlepší cenové a servisní podmínky. Vyplňte poptávkový formulář pro firmy, ozveme se Vám co nejrychleji to bude možné.

Vybíráme jen to nejlepší!

V našem obchodě nenaleznete velké množství produktů, vybíráme pro vás totiž jen ty nejlepší antiviry, antispamy a firewally, držitele těch nejprestižnějších ocenění a nejlepších recenzí. Tyto produkty jsou ověřeny nejen námi, ale mnohými dalšími českými, ale i zahraničními profesionály.

V naší nabídce najdete:

Jsme ESET Silver partnerem a AVG Gold resellerem, což je nejvyšší kategorie partnerství s AVG!

Antimalware.cz je AVG Gold Reseller

Antimalware.cz je ESET Silver Partner

Antimalware.cz je Avast Silver reseller

Antimalware.cz je SPAM Fighter partner

Co o nás říkají zákazníci

“  Obchod je dobrý a vyhovujemi.   „

Zákazník, 19. 04. 2024
“  Velká vstřícnost a ochota.   „

Zákazník, 12. 01. 2022
“  Přehlednost, ceny, ochota jednání   „

Zákazník, 07. 10. 2021