Proč nakupovat u nás

Nejlepší produkty

Naším dlouhodobým cílem je dodávat jen prověřené a vysoce kvalitní produkty, abychom plně uspokojili potřeby našich zákazníků. Nikdy jsme nedodávali ani dodávat nebudeme programy, o jejichž kvalitách nejsme přesvědčeni, a které se pravidelně v testech neumisťují na vysokých příčkách. 

Skvělé ceny

Díky dlouhodobému aktivnímu partnerství se špičkovými výrobci antivirových a dalších programů, máme možnost nakupovat za velice výhodných cen a díky nízké marži plynoucí z optimalizace firemních procesů, můžeme dodávat antiviry a další software za opravdu skvělé ceny.

Doprava zdarma a rychle

Preferujeme elektronické dodání, čímž šetříme životní prostředí. Kvůli tomu jsme také schopni objednané licence velice rychle po zaplacení dodat. Průměrná doba dodání je u nás 1,2 dne.

Technická podpora

Nejsme jen prodejci, produktům, které prodáváme také rozumíme a jsme schopni poskytovat kvalitní technickou podporu zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Umožňujeme zákazníkům vyzkoušet si zdarma po omezenou dobu kvality produktu, o který mají zájem. Mohou si tak všechno vyzkoušet před nákupem a vědí, co kupují.

Spokojení zákazníci

Naším hlavním cílem je to, aby byl náš zákazník spokojen. O tom že si držíme vysokou úroveň poskytovaných služeb vypovídá to, že 100 procent našich zákazníků bylo spokojených a doporučilo by nás dál. V rámci dalšího zvyšování komfortu pro naše zákazníky, jsme rozšířili možnosti platby i o platbu na fakturu, protože jim důvěřujeme.

Hodnocení obchodu - Heuréka

Umožňujeme také vrátit peníze do 30 dnů v případě, že by zákazník nebyl spokojen.

Co o nás říkají zákazníci

“  Obchod je dobrý a vyhovujemi.   „

Zákazník, 19. 04. 2024
“  Velká vstřícnost a ochota.   „

Zákazník, 12. 01. 2022
“  Přehlednost, ceny, ochota jednání   „

Zákazník, 07. 10. 2021