Recenze antivirů

Pravidelně pro vás zveřejňujeme recenze produktů, abyste si mohli vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Recenzovali jsme například nejnovější verzi prémiového antiviru ESET Smart Security PREMIUM nebo antiviru Kaspersky Small Office Security.

Recenze ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium je komplexní internetové bezpečnostní řešení. Udržuje vás v bezpečí na internetu i na veřejných sítích. Technologie Anti-Theft ochrání vaše data v případě  ztráty nebo odcizení zařízení a pomůže vám jej získat zpět. Dále vám nabízí nástroje, které vám pomohou v ochraně  soukromých dat.

Koupit v e-shopu  

Cena od 1 890 Kč

Naše hodnocení: 5 / 5

Číst dál: Recenze ESET Smart Security Premium

Recenze Kaspersky Small Office Security

Pokud vlastníte menší firmu a nevíte si rady s výběrem antiviru, tak tato recenze je přesně pro Vás. Podíváme se na řešení od známé firmy Kaspersky, přesněji základní verzi „Small office security“. Tato verze umožňuje vše od základních věcí, které u antiviru hledáte až po správu mobilních zařízení s Androidem. Vyšší a dražší verze umožňují i správu Linuxových serverů a iOS zařízení, ale také vyžadují externí odborníky a školení. Pokud tedy hledáte softwarové řešení pro maximálně 50 počítačů, tak určitě čtěte dál.

Číst dál: Recenze Kaspersky Small Office Security

Recenze ESET NOD32 Antivirus 9

ESET NOD32 Antivirus 9: prvotřídní ochrana s jednoduchým ovládáním

I když antivirus NOD32 od ESETu patří k legendám bezpečnostního softwaru, nepřestává se vyvíjet a implementuje nejnovější funkcionality ochran počítače. Poradí si s viry i malware bez ohledu na to, jak šikovně jsou maskovány či jak silně šifrovány. Tyto funkce snadno využije i běžný uživatel díky přehlednému prostředí, snadnému ovládání a komplexně přizpůsobené výchozí konfiguraci programu.

Koupit v e-shopu  

Cena od 846,- Kč

Naše hodnocení: 5 / 5

Číst dál: Recenze ESET NOD32 Antivirus 9

Recenze ESET Smart Security

ESET Smart Security 9: osvědčený bojovník s novou výstrojí

Přední bezpečnostní experti z firmy ESETu představují novou generaci svého balíku softwarových ochran. Špičkový antivirus dovybavili nespočtem modulů a pokročilých funkcí, které lze ovšem používat i bez speciálních znalostí a hodin strávených nastavováním. ESET Smart Security k nám totiž přichází nakonfigurován tak, že ho lze v podstatě jen nainstalovat a pak zapomenout, že ho vůbec máme.

Koupit v e-shopu  

Cena od 1 058,- Kč

Naše hodnocení: 5 / 5

Číst dál: Recenze ESET Smart Security

Recenze ESET Internet Security 2022

ESET Internet Security: osvědčený bojovník s novou výstrojí

Tak jak tomu bývá zvykem, přední světový výrobce bezpečnostních řešení ze Slovenska, ESET, představil na podzim novou verzi balíku pro domácí uživatele a malé firmy, ESET Internet Security. U produktu došlo k dalšímu vylepšení vrstev ochran proti škodlivým kódům, ať už se jedná o ochranu online bankovníictví nebo ochranu proti ransomware.

KOUPIT V E-SHOPU   

Cena od 1 058,- Kč

Naše hodnocení: 5 / 5

Číst dál: Recenze ESET Internet Security 2022

Recenze Avira Internet Security Suite

Avira Internet Security Suite (AISS) je komplexní balík nástrojů ochrany proti všem možným nástrahám internetu. Jeho výrobce - Avira Operations GmbH & Co. - se pravidelně umísťuje na prvních dvou příčkách srovnání antivirů v testech od AV-Comparatives. Antivir balíku dosahuje nejvyšší míry detekce skutečných hrozeb a nejnižší míry falešných poplachů (viz testy z dubna 2014). Bezpodmínečná dvojice ochrany počítače (antivir a firewall) je v tomto balíku doplněna ochranou webového rozhraní a e-mailu a speciálními ochranami dětských uživatelů.

Číst dál: Recenze Avira Internet Security Suite

Recenze ESET Smart Security 6

Není to tak dávno, co se společnost ESET, přední světový výrobce antivirových programů původem ze Slovenska, přišel s novou verzí produktu ESET Smart Security. ESET Smart Security 6  v sobě spojuje antispyware, antivir, antispam a firewall, řadí se tedy mezi balíky pro komplexní zabezpečení počítače.

Číst dál: Recenze ESET Smart Security 6

Recenze AVG PC TuneUp 2013

Po půlročním používání mého notebooku jsem začal být trochu nevrhlý z jeho zpomalení. Aplikace nereagovaly tak rychle jak by měly, což mě při pracovním stresu dovádělo k šílenství. Rozhodl jsem se vyzkoušet program AVG TuneUp, který by měl umět optimalizovat operační systém a zvýšit jeho výkon.

Číst dál: Recenze AVG PC TuneUp 2013

Recenze ESET NOD32 Antivirus 4

ESET NOD32 patří mezi neznámější a nejrozšířenější antiviry. Dlužno říci, že i mezi ty nejlepší. Byl vyvinut slovenskou společností ESET software a za dobu od svého vzniku posbíral nesčetně ocenění, včetně respektované ceny Vb100 magazínu Virus Bulletin a mnoha dalších. Je dodáván ve dvou verzích - pro domácí uživatele (do 4 počítačů) a firemní zákazníky (nazvaná Business Edition, nad 5 počítačů).

Číst dál: Recenze ESET NOD32 Antivirus 4

Co o nás říkají zákazníci

“  Obchod je dobrý a vyhovujemi.   „

Zákazník, 19. 04. 2024
“  Velká vstřícnost a ochota.   „

Zákazník, 12. 01. 2022
“  Přehlednost, ceny, ochota jednání   „

Zákazník, 07. 10. 2021